Sağlıklı yaşam ve konfor için Türkiye Kaplıcalar hedef ilk Körfez talep

Sağlıklı yaşam ve konfor için Türkiye Kaplıcalar hedef ilk Körfez talep

İstanbul ve Akdeniz kıyılarında ek olarak, turistler için sıcak su kaynağı yer Körfez, altyapı ve doğa güzelliği yanı sıra birçok hastalığın, özellikle deri hastalıklarından kükürt kurtarma için suyun sağlık yardımları.

deniz Ege bölgesinde kaplıcalar (güneybatı) ve Marmara (kuzeybatısında) ve yayıldı Nevshahyr ve Cephas ve Eskişehir'de (her ikisi tarafından takip Anadolu (ortada) ve Yalova ve İstanbul, sonra da Bursa, Balxeir ve scara ve bulunduğu hepsi chank Calais, (kuzeybatı) ve Ankara şehirleri, merkezi).

Turist Ajansları Federasyonu başkanı Bacharan Oulu Sway, "Kaplıcalar Suudi Arabistan, Bahreyn, Katar, Irak, Kuveyt, BAE, İran ve Umman yanı sıra İstanbul'un vatandaşlar ve Muğla (Batı) ve Antalya (Güney) eyaletinde Türkiye'nin batısında ve Güney Kpodrom ve Marmaris plajları neredeyse ilk turizm merkezi olan" .

Anadolu Platosu yakından tarih boyunca platoya, imanla tıp ve şifa "Osclaibos" tanrı vardı Yunanlılardan beri şifa merkezini kurdu tıp ile ilgili olduğunu belirtmek gerekir.

Bu "Tıp babası" olarak bilinen Hipokrat, İzmir (batı) M.Ö. yaşamış Romalılar, zamanında devam etti ve daha sonra Selçuklular ve Osmanlılar döneminde genişletilmiş ve şu anda Türkiye'nin tıp merkezleri birçok kaplıcalardan kurulan kutluyor.

Turizm ve Kültür Bakanlığı Anadolu ile elde edilen bilgiye göre, son bir yıl içinde hastanede yatış merkezleri, dünyanın her yerinden bir gezilebilmesine 550.000 yabancı turist gördük.

Üçüncü maden suyu seviyesine bağlı bir Avrupa, imkanları işgal ederken doğal maden suyu kaynakları sayısı 1500 Türkiye'nin çeşme, Avrupa düzeyinde ilk sırayı alır. Türkiye 240 tesis ile üçüncü geldi iken, 260 ile Almanya izledi İtalya ilk 300 tesis, geliyor.

Oulu Sway turistlerin Türkiye'nin kaplıcalar tanık katılımın ancak genel olarak turist sayısına rağmen 2016 yılında bir düşüş gördüğünü kaydetti.

Almanya'dan sonra turist ikinci kaynağıdır Rusya, gelen turistler arasında Oulu Sway İzmir ve Ankara ile birlikte öncelikle Akdeniz'e bakan büyüleyici Antalya plajlara gitmeyi tercih ederim.

Ocak ayı içinde turist sayısı geçen yıl 2015 yılında turist sayısını bu ay, iki milyon 55 bin turist aynı ayına 9,81 düşüş tanık olduğunu çarpıcı Turizm Bakanlığı Oulu Sway verilerine göre.

İki ülke Rus savaş krizin projeksiyonunu aşıldı sonra toplam sayım turist düşüşe rağmen, Oulu Sway, 40 bin ve 124 Rus turistlere bu ayda Ocak 2016 numaralandırılması kıyasla 81.51 artarak Rus turist sayısında artış gösterir.

Türk yetkili İran ve Gürcistan'dan gelen turist sayısında artış onaylar.

Başkan Türk "otel yöneticileri derneği", Hakan Duran, Antalya alış durumunu, yaklaşık 8 milyon yabancı turist bu yıl tahmin ettiğini belirtmek gerekir.

Devlet geçen yıl aldığını Salı günü Anadolu ciro yaklaşık 5,7 milyon yabancı turist ve Montaj olduğunu - Antalya merkezli - 2016 ile karşılaştırıldığında 2017 yılında sırasında% 30 artış kayıt bekliyor.

Antalya ılımlı hava ve doğa ve plajların güzelliği, engin ormanlar ve güçlü turizm altyapısı yeterli fiyatlar açısından, dünyanın önde gelen turistik yerlerinden biri olarak ünlüdür.

Tüm dünyada düzenlenen turizm fuarlarına katılmak üzere Türkiye'yi ve turistik amaçlara tanıtmak, Turizm Bakanlığı öncülüğünde turizm katılan Türk kurumları tarafından takip Oulu Sway pazarlama programları ışık tutacak.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiş.

Yorum Yap