Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Arapça Opsiyonu

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Arapça Opsiyonu

Telekom Salı, 25 Nisan tarihinde Gaziantep'te otellerinden biri olan projeye yeni Arap ve Suriyeliler için Telekom tarife programından ayrılmak organize edildi ve Suriye toplumda aktif rakamlar bir dizi varlığında, Salı, 18 Nisan'da İstanbul'da benzer bir toplantının sonrası gerçekleşti.

O, "Suriye toplumu ve Türkiye'deki Arap ikamet platformu Arapça sıfırdan tüm iletişim hizmetleri sunmaktadır." Projesi olduğunu Telekom bırakmak proje yöneticisinin biliyordu

O proje yöneticisi, Arapça çevrimiçi "Mobil ev Welcome "Arapça ev İnternet abonelik için bir sözleşme imzalamak ve Tüm Teklifleri tespit etmek mümkün olacak Suriye aboneler Hizmet Merkezi (Çağrı Merkezi) ve Arap alıcı bir dizi istihdam edilmiştir" belirtti.

Hem de bütün mesajları Arapça abonelere gönderilecek ve Müşteri Bakım Merkezi Arapça ve Suriye yetkilileri tarafından hizmet sunacak şekilde. "

O şirketin konuşma, proje yöneticisi takdim: Geçmişte 176 yıla Türk Uluslararası Telekomünikasyon Şirketi "bırak Telekom" tarihi sadece operatör durumu şebekesi entegre iletişim köklerini üstlendi.

O ne yazık ki çoğu Suriyeliler hizmetler operatörleri ve diğer telekomünikasyon şirketleri ve projenin resmi lansmanıyla olduklarını abonesi olan hücresel telekomünikasyon katılan proje yöneticisi kaydetti Arap ve Suriyeli müşterilerin çoğu, tam olarak ve bu Arapça hizmeti vermek sadece onlar çünkü Tleekom bırakmak dönecek "Welcome" onlar biz üçlü kapsam, kalite ve fiyat birlikte dikkate almak ve aynı zamanda Alkimelc kartı veya pasaport tüm mobil ve internet hizmetlerine abone olması mümkün olacak eğer iyi.

O 9 pound 300 dakika ve 3000 mesajları ve aynı tarife aboneleri ile ücretsiz sınırsız telefon görüşmeleri dahildir değer buketleri "Hoşgeldin" teklif paketi için indirimli fiyatlar bir örnek verdi.

Veya 19 pound değerinde görünüm paketi 500 dakika ve 4 GB 1000 Internet mesajı ve aynı paket aboneleri ile ücretsiz sınırsız aramalar dahildir.

Atofferard paket olarak değer 23 pound 750 dakika ve 4 GB 1000 Internet mesajı ve aynı paket aboneleri ile ücretsiz sınırsız aramalar dahildir.

Nerede aboneler şirketi Talakm sol için onaylanmış satış merkezlerine bir çizgi ya da bir buket "Welcome" talep edebilirler.

Sn Mujahid Aqeel ağının kurucusu ve lansmanından ayrıntılarını açıklayacak Tlalcolm bırakarak ve ağ uygulama ve göç Torgomla Canlı arasındaki ortaklık ve bakımın önemi hakkında göç Torgomla Yaşam uygulama konuşan ve daha sonra on yıl içinde.

Programın sonunda o sorulara cevap vardır ve projenin fikri ve nasıl Suriye şirketleri mekanizması ile Akabbath ve ortaklıklar aşmak için geliştirilmesi üzerinde misafir ve alışverişinde görüşlerini sorgular.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiş.

Yorum Yap