Biz Kimiz

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

Akredia In Turkey Real Estate Şirketi 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Öncelikli hedefimiz dünyanın değişik bölgelerinde temsilcilerimiz ve müşterilerimiz arasında güvenilir bir şirket olarak Türkiye’de gayrimenkul sahibi olma rüyalarını gerçekleştirmektir.

Gayrimenkulle ilgili gerekli bilgilerin sağlanmasından başlayarak müşterinin istediği tekliflerin tümünü onun beğenisine arz etmektir.  

Hedefimiz: Müşterinin almak istediği gayrimenkulün temliki için gereken tüm icraatları kanunlara uygun şekilde gerçekleştirmenin yanında haklarını koruyarak kendisine rahat bir barınma ve gezinti imkânını sunmaktır.

Konut ve gayrimenkul alanında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak şekilde deneyimli ve eğitimli bir çalışma ekibiyle gayrimenkul sektöründe saygın, güvenilir bir yer edinmek için yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Ayrıca gayrimenkul alım ve satım işlemlerinin kolay, hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek için gayrimenkuller üzerinde yeni ve etkili bir pazarlama stratejisinin de sahibi bulunmaktayız.

Çalışmalarımızda ölçümüz Güvenilirlik ve saygınlıktır. Bizim için en önemli kazanç ömür boyu müşteri kazanmaktır.

Misyon

Akredia In Turkey Real Estate hizmetleri en üst düzeyde hizmet sunmak; doğru ve güncel bilgi, vasıflı personel ve uygulanabilir pazarlama stratejileri sağlamak; emlak satış ve satın alım sürecini daha hızlı, daha kolay ve uygun maliyetli yapmak için yoğun ilgi duymaktadır.

Vizyon

Temel Amacımız ticari, perakende ve konut gayrimenkulüne odaklanarak emlak piyasasında önemli bir paya sahip olmaktır. Emlak işinde güvenilir ve profesyonel bir isim oluşturmak geleceğimizi ana hatlarıyla çizecektir.

Temel Değerler

Biz Akredia In Turkey Real Estate Emlak Hizmetleri, müşteriler ve alıcılar arasındaki arabulucu olarak güven, inanılırlık ve kaliteli hizmet üretmeye takıntılıyız. Satış elemanlarımız müşterinin ihtiyacını, isteğini ve beklentisini etkin bir şekilde anlamak/karşılamak için eğitilmektedir. Dahası, minimum standardımız her müşteriyi hayat boyu kazanmak - memnun olmuş bir müşteriden daha fazlasını kazanmak, sadık bir müşteriyi kazanmaktır.

Akredia In Turkey Real Estate Emlak Hizmetlerinde esas olarak ekip çalışmasına odaklanmaktayız. Çalışanlarımıza müşterilerimize ideal hizmet verme şeklini elde etmeleri için sürekli eğitim vermekteyiz. Hiçbir şeyin gözden kaçamayacağından emin olup müşteri memnuniyetini garanti altına almaktayız. 

Akredia In Turkey Real Estate Emlak Hizmetleri Departmanları

Yönetim ve Operasyonlar Departmanı

Halkla İlişkiler Departmanı

Satış Departmanı

Pazarlama ve Reklam Departmanı

Akredia In Turkey Real Estate Emlak Hizmetlerindeki ana atmosferimiz eğlence, verimlilik, çalışkanlık, heveslilik ve disiplindir. Çalışanlarımızın müşteriler ve alıcılar ile ilgilenmesi için Arapça, Türkçe ve İngilizce olan çok dilliliği zorunludur.